O Nas

 

BRAND EMOTION

8 lat na rynku - setki zadowolonych klientów.

BRAND EMOTION to zespół ludzi z pasją posiadających wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko pojętęgo marketingu, reklamy i obsługi imprez targowych. Rzetelność, profesjonalizm i kreatywność to cechy doskonale opisujęce styl naszej pracy, a znajomość branży to gwarancja najwyższej jakości naszych usług.

Nawiązując współpracę z naszą agencją nie tylko zyskują Państwo solidnego i rzetelnego partnera biznesowego, lecz także kompleksową pomoc i doradztwo podczas całego procesu realizacji konkretnego projektu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającego rynku, proponujemy Państwu rozwiązanie "wszystko w jednym miejscu" opierające się na formule 360º obejmujące konsultacje, dobór optymalnego rozwiązania i obsługę posprzedażową projektu.

Ty wybierasz kierunek i cel, a my dbamy o to, byś tam dotarł.

Planowanie i zakup mediów

 

 

Już teraz nie musisz sam martwić się o to gdzie i w jaki sposób przeprowadzić działania reklamowe. Strategie działania budujemy na podstawie analizy i badań. Prowadząc stałe monitorowanie kampanii reklamowych i ich bieżącą optymalizacje skutecznie trafiamy do wybranych grup docelowych dzięki czemu realizujemy cele wyznaczone przez klienta a dzięki kumulacji budżetów zaproponujemy korzystne warunki zakupu poszczególnych mediów.


Dlaczego my?

Nasza oferta kompleksowo obejmuje planowanie, zakup mediów i realizację kampanii. Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie, przygotowując media plany na miarę potrzeb i celów określonych przez Klienta.

Upominki

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się w jaki sposób Twoja firma może skuteczniej zbliżyć się do klientów.

W naszej ofercie odnaleźć można ponad 30 0000 produktów a wysokie stany magazynowe gwarantują duży wybór „od ręki”. Dzięki stałej współpracy mamy możliwość zaoferować atrakcyjne ceny upominków. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę oraz prowadzimy usługi znakowania wszelkich produktów przy użyciu najnowszych technologii. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie współpracy.
Wielkonakładowe zamówienia specjalne realizowane są poprzez nasze biuro w Chinach. Zamówienia specjalne to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących produktu stworzonego do ich wymagań w atrakcyjnej cenie.
Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i chętnie przeobrazimy je w gotowe produkty. Długoletnia współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami pozwala nam dostarczać zamówione towary szybko i terminowo.

Gwarantujemy:

 • konkurencyjne ceny - dzięki bezpośredniej współpracy z zaufanymi wytwórcami w Chinach
 • terminowa dostawa - współpracujemy tylko ze sprawdzonymi armatorami i przewoźnikami
 • produkty wykonane z różnych materiałów - metal, drewno, plastik, szkło, tekstylia, ceramika, silikon, guma i inne
 • kontrola jakości - pracownicy naszego biura w Chinach czuwają nad utrzymaniem odpowiednich standardów
 • wsparcie - zapewniamy pełną kontrolę procesu realizacji zlecenia na każdym jego etapie

Posiadamy nieograniczone moce produkcyjne. Kwestia ilości zamawianego towaru nie stanowi dla nas żadnej bariery.

Budowa strategii marketingowej

 

 

Tworzenie strategii jest trudnym i wieloetapowym procesem. Należy bowiem z góry zaplanować wszystkie celowe działania, by były one elastyczne i dostosowane do zmieniajˆącego się rynku i potrzeb. Strategia nie może być ustalona raz na zawsze.


W dalszym ciˆągu wiele firm ma poważne kłopoty z przełożeniem wypracowanej wizji na znaczˆące sukcesy w realizacji strategii. Wyzwanie jakie przed nimi stoi, nie jest praca nad samąˆ strategiąˆ, ale wprowadzenie jej w życie. Przede wszystkim należy zbudować trwałą¸ˆ i silnąˆ markę oraz opartąˆ na zaufaniu relację z klientem.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Państwu uzyskać ten efekt.

Kompleksowa obsługa targowa

Brand Emotion to także budowa stoisk targowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych stoisk wystawienniczych i targowych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Stawiamy na oryginalność oraz innowacyjność proponowanej formy, zapewniając jednocześnie najwyższe standardy technologiczne. Rzetelna analiza pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb.
Rozwiązanie szyte na miarę.

Oferujemy:

 • projektowanie stoisk targowych
 • budowę stoisk targowych a także zabudowy w centrach handlowych
 • nowoczesne lekkie systemy wystawiennicze
 • pełną obsługę techniczną podczas trwania imprezy targowej
 • obsłuę formalności targowych - Concierge Targowy
 • logistykę na terenie Polski i Europy
 • wynajem mebli oraz sprzętu multimedialnego
 • usługę magazynowania
 • projektowanie oraz druk wysokiej jakości materiałów poligraficznych
 • działania towarzysząˆce (np. hostessy, animatorzy, tłumacze, dozór stoisk)

Wyróżnij się na tle konkurencji i niech Twoje stoisko zacznie sprzedawać.

Eventy

 

MOC EMOCJI Z BRAND EMOTION

Naszym celem jest tworzenie i realizacja nieszablonowych eventów, które pozwolą długofalowo i skutecznie wpłynąć na postawy określonej grupy docelowej. Głównym celem wydarzeń, które organizujemy jest wywołanie emocji wynikających z bezpośredniego i autentycznego kontaktu z marką lub kontekstem wydarzenia oraz stworzenie warunków, które pozwolą na to, aby komunikat marketingowy został mocniej utrwalony wśród odbiorców.
Wspólnie z naszymi partnerami kompleksowo zaplanujemy i zrealizujemy nowatorskie:

 • eventy promocyjne
 • eventy firmowe,
 • imprezy okolicznościowe,
 • konferencje i szkolenia,


"Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł" 
                                                                                                                         Wiktor Hugo

Poligrafia

 

 

 

Nasz park technologiczny wyposażyliśmy w najnowocześniejsze maszyny, między innymi firmy Heidelberg oraz Roland. Posiadamy także w pełni wyposażoną nowoczesną introligatornię, dzięki czemu możemy zapewnić wyjątkowo krótkie terminy realizacji.

Tak wyposażony park maszynowy oraz profesjonalna kadra, sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowość usług i wydrukować praktycznie wszystko, od wydruków offsetowych po wydruki wielkoformatowe.

Dopełnieniem oferty są z pewnością oferowane przez nas usługi introligatorskie oraz usługi dodatkowe jak choćby montaże reklam wielkoformatowych, oklejanie witryn i pojazdów, czy wreszcie prace konstrukcyjne i alpinistyczne.

Social

 

Nie ma Cię w internecie - nie istniejesz !

Obecność w internecie jest już nie tyle możliwością, co wymogiem dla firm, które chcą aktywnie zabiegać o klientów. Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, że sieciowe nieistnienie to także rynkowy niebyt
                                                                          

Niepromowana strona internetowa lub fanpage jest jak nieoświetlony billboard…
… który dziennie mijają setki ludzi, ale nikt go nie zauważa - zmień to !

 

 

                          

Branding

Branding to strategia i design, to stworzenie kompletnego wizerunku firmy, marki, produktu czy usługi, to „coś z niczego”. Wierzymy, że podstawą gwarantującą stworzenie optymalnego wizerunku jest opracowanie wyraźnej strategii komunikacji, precyzyjnie dostosowanej do rynku i jego potrzeb. Realizacja powyższych założeń kreatywnego działu strategii to synergia działań naszych wszystkich działów.

Jeśli masz jakiś pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować, nie zwlekaj, zgłoś się do nas !
Napiszemy biznesplan, wykonamy analizę rynku, pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej, rozliczymy tak, żebyś mógł zająć się tylko realizacją gotowego pomysłu !

Kariera

 

 

 

 

                                              Podejmij wyzwanie i stań się jednym z nas !

                            Szukamy kreatywnych i pracowitych osób do pracy

                                 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Kontakt

  BRAND EMOTION

ul. Słubicka 5a
61-615 Poznań

Tel. +48 616 616 811
Tel. +48 509 97 41 08
biuro@brandemotion.pl

NIP: 972 094 38 52